Vaizdo stebėjimo kameros

IP kameros

Profesionalios kameros su pažangiomis funkcijomis. Garso ir vaizdo įrašymas bei autonominis veikimas. Patikimiausia lauko ir vidaus apsauga. 

Hikvision kameros

Vieno iš lyderiaujančių prekės ženklų pasaulyje vaizdo stebėjimo kameros, užtikrinančios aukštą kokybę ir patikimą vidaus ir lauko apsaugą.

Kameros namams

Profesionalios vaizdo kameros, skirtos užtikrinti ramybę ir saugumą jūsų namuose. Platus prekių ženklų pasirinkimas visiems poreikiams.

NVR Įrašymo įrenginiai

Profesionalūs įrašymo renginiai IP kameroms. Greitas, stabilus duomenų perdavimas ir patikimas saugojimas. 

WIFI kamera

WiFi kameros

Paprastas ir efektyvus sprendimas – belaidės, lengvai montuojamos vaizdo stebėjimo kameros, kurios puikiai apsaugos jūsų sodą.

Ezviz kameros

Lengvai montuojamas, vartotojui draugiškas sprendimas, suteikiantis aukštos raiškos vaizdą ir paprastą valdymą per išmaniuosius įrenginius.

Lauko kameros

Oro sąlygoms atsparios lauko kameros, kurios užtikrins stabilų, aukštos raiškos vaizdą aplink jūsų namus ar biurą. Įvairios naktinio matymo galimybės.

Komplektai

Ieškote visapusiško sprendimo? Mūsų kamerų komplektuose rasite viską, ko reikia efektyviam vaizdo stebėjimui.

Rodoma 1–24 iš 570

Vaizdo stebėjimo kameros – svarbi investicija į jūsų saugumą ir ramybę. Tačiau kaip užtikrinti, kad ši investicija patenkintų jūsų lūkesčius? 

Kiekvieno poreikiai yra unikalūs, todėl norint rasti geriausią sprendimą, svarbu suprasti skirtingų tipų kamerų savybes bei funkcijas ir identifikuoti, kurios jų jums aktualiausios. Visgi jei nesate tikri, ko būtent jums reikia – nesirūpinkite. Mes patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamą kamerą jūsų apsaugos poreikiams. 

Siūlome platų vaizdo kamerų asortimentą, kuriame rasite stebėjimo kameras, skirtas montuoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

Vienas svarbiausių faktorių renkantis vaizdo kamerą yra vaizdo raiška. Kuo aukštesnė raiška – tuo geresnės kokybės vaizdas. Profesionalių stebėjimo kamerų raiška varijuoja nuo 2MP (FullHD) iki 8MP (4K).

Šiandien kone populiariausias pasirinkimas yra belaidės, su WiFi ar 4G/5G ryšiu veikiančios, lengvai montuojamos kameros. Lauko kameros yra atsparios orui ir sklandžiai veikia prie įvairių temperatūrų.

Taip pat mūsų parduotuvėje rasite profesionalias IP kameras, pasižyminčiomis pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip judesio aptikimas, naktinis matymas, reguliuojamas matymo kampas, garso įrašymas ir pranešimai.

Detekcijoje siūlome tiek ekonominius pasirinkimus tiems, kurie ieško paprasto ir efektyvaus būdo apsaugoti savo namus, tiek aukščiausios klasės kameras siekiantiems pažangiausių apsaugos sprendimų.