Optinis integruojamas keitiklis Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

33,26 

  • Vienas maitinimo šaltinis 3,3 V
  • Suderinamas su MSA
  • Duplex LC
  • Hot plug galimybė
  • Atitinka ROHS standartą
  • Palaiko 1.25G Ethernet

Nėra sandėlyje

Produkto kodas: SWMODSFP125G201310DF Kategorijos: , ,

Aprašymas

SFP Module
Fiber type MMF, duplex fiber, 62.5/125um, 50/125um
Jungtys LC
Date Rate 1250 Mbps
Connector quantity 2
Distance 0~1km
Bangos ilgis Tx1310nm/Rx1310nm
TX Power -9~-3dBm
RX Sens(Max.) -20dBm
Darbinė temperatūra 0~70˚C
Sandėliavimo sąlygos temperatūra -40~85˚C
Sąlyginė drėgmė 30~80%
Power supply voltage DC 3.3V